/10

Kule izle

Filistinli küçük bir kız, ailesiyle ülkesindeki savaştan kaçarak bir mülteci kampında yaşamaya başlamıştır. Ancak buradaki hayat şartları gerçekten çok kötüdür. Her şeye rağmen küçük kız, umutlarını ve maceraperestliğini hiç kaybetmemiştir. Bir gün dedesinin kendisine verdiği eski bir anahtarla, atalarının tarihini keşfetmeye başlamıştır. Genç kız, ailesinin eski kuşakları hakkında bilgi edinmektedir. Bu edindiği bilgilerle kendi geçmiş tarihini öğrenecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 602
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

, ,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.