/10

Kule izle

Lüks bir apartmanda, yüzlerce aile ve apartman sakinleri, Noel arifesini kutlamak ve güzel vakit geçirmek için hazırlıklarını yapmaya başlamıştır. O beklenen Noel gecesi gelmiş, partiler ve aile eğlenceleri başlamıştır. Gecenin ilk vakitleri her şey güzel bir şekilde ilerlerken bir daireden yükseler alevler, kısa süre içerisinde büyüyecek ve tüm apartmanı saracaktır. Bu güzel gece, çıkan bu büyük yangınla korkunç bir hal alırken, apartman sakinleri canlarını kurtarmak için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 417
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.