/10

Kuğu Prenses: Kraliyet Ailesi Masalı izle

Prenses Odette, kızı Alise'nın doğum günü için büyük bir festival düzenlemek istiyor. Bu büyük festivalde şarkı söyleyecek çok iyi birisini bulabilmek için bir müzik yarışması düzenliyor. Alise için düzenlenen bu festivalde hazırlıklar tam gaz sürerken büyülü bir güç her şeyi mahvetmek için sinsi bir plan yapıyor. Ancak çok geçmeden Alise'yi çok seven köylü genç bu korkunç planı bozmak için işe koyuluyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 429
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Bir Tür Sihir izle (2015)

/10

Cadı konseyinin bir üyesi olan Matt, çok sevdiği arkadaşı Lizzie ile evlenmeyi düşünmektedir. Ancak Matt, psikiyatrist Sara'yla tanıştığında büyüleri Sarah'ya geçer. İşler karmaşıklaşıyor.