/10

Kral Olacak Çocuk izle

Henüz 12 yaşında olan Alex, kötü bir okul hayatına sahiptir. Hayatın gerçekleri ve eşitsizliğiyle yüzleşmeye başlayan Alex, şans eseri Kral Arthur'un kılıcı olan Excalibur'u bulmuş ve taştan rahatlıkla çıkararak almıştır. Alex'in hayatı bu olaydan sonra büyük bir değişim yaşayacaktır ancak o daha farkında değildir. Kılıcın yerinden çıkmasıyla kötü yaratıklar cehennemden gelerek yer yüzünü kötülüğe boğmayı amaçlamaktadırlar. Bunu durdurabilecek Alex ve ortaçağ mitolojisinin benzeri bir ekip toplanarak tehdidi önlemek için destansı bir savaş vermeye hazırlanmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 780
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Velveteen Rabbit izle (2023)

/10

Yedi yaşındaki William, Noel için yeni bir favori oyuncak satın aldığında, ömür boyu sürecek bir arkadaş keşfeder ve sihirli dünyanın kapılarını açar.

Believer 2 izle (2023)

/10

Kararlı bir dedektif, Asya'nın en büyük uyuşturucu örgütünün ve yarım kalan işinin tamamlanması zor olan patronunun ardındaki gerçeği bulmak için arayışına devam ediyor.

The Swordsman izle (2020)

/10

Joseon Hanedanlığı'nın en yetenekli kılıç ustalarından ve kraliyet muhafızlarından biri olan Tae-yul, krala karşı yapılan bir darbede bir gözünü kaybettikten sonra geri çekilir. Şehirden uzakta sakin bir yaşam süren Tae-yul, kızının kaçırılması sonrası onu kurtarmak için tekrar kılıcını çıkarmak zorunda kalır.