/10

Korkunun Sesi izle

Hayatta kimsesi olmayan Alisa, dedesinin ani ölümüyle beraber hayatta neredeyse yalnız kalmıştır. Dedesinin ölümünden dolayı büyük üzüntü içerisinde olan genç kız, kendini toparladıktan sonra arkadaşıyla beraber dedesinden miras kalan eski ve büyük malikaneyi ziyarete gider. Malikaneyi satmadan önce görmek ve eski eşyaları toplamak isteyen Alisa ve arkadaşı, büyük bir şok yaşayacaktır. Alisa ve arkadaşı, malikanede gizlenen karanlık bir kötülüğü açığa çıkaracak ve hayatlarını kurtarmak için mücadele etmek zorunda kalacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 509
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Gecenin Sesi izle (2006)

  /10

  Gabriel Noone bir yazar ve radyo sunucusudur. Yakın zamanda kız arkadaşından ayrılmış ve bu ayrılığın olumsuz etkileri iş hayatını da etkilemiştir. Hem işleri hem de radyo yayınları bozulur.Bir gün editörünün kendisine verdiği bir romanın hikâyesinden çok etkilenir. Aile içi şiddete maruz kalan 13 yaşındaki bir oğlan çocuğunu konu alan bu kitabın talihsiz kahramanını bulmaya karar verir. Pete adında bir çocukla telefonla iletişime geçmeyi başarır ve onu evlat edinen Donna ile bu şekilde tanışır. Ancak bu basit gibi görünen durum, açıklanamayan gizemleri gizlemektedir. Pete ve Donna'nın aynı kişi olması mümkün mü?

  Little Bone Lodge izle (2023)

  /10

  İskoçya Dağlık Bölgesi'nde fırtınalı bir gecede, kaçak iki suçlu kardeş terk edilmiş bir çiftlik evine sığınır. Ancak orada yaşayan aileyi rehin aldıktan sonra evin daha da karanlık sırlar sakladığını fark ederler.

  Til Death Do Us Part izle (2023)

  /10

  Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.