/10

Korkunun Sesi izle

Hayatta kimsesi olmayan Alisa, dedesinin ani ölümüyle beraber hayatta neredeyse yalnız kalmıştır. Dedesinin ölümünden dolayı büyük üzüntü içerisinde olan genç kız, kendini toparladıktan sonra arkadaşıyla beraber dedesinden miras kalan eski ve büyük malikaneyi ziyarete gider. Malikaneyi satmadan önce görmek ve eski eşyaları toplamak isteyen Alisa ve arkadaşı, büyük bir şok yaşayacaktır. Alisa ve arkadaşı, malikanede gizlenen karanlık bir kötülüğü açığa çıkaracak ve hayatlarını kurtarmak için mücadele etmek zorunda kalacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 646
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

Midsommar izle (2019)

/10

Genç Amerikalı çift Dani ve Christian, üniversite arkadaşlarıyla birlikte, geleneksel Midsommar festivaline katılmak üzere İsveç'in bir köyüne tatile giderler. İlişkilerini kurtarmak isteyen çift, bu vahşi tatili son bir şans olarak görür. Ancak zamanla, huzurlu ve yeşil bir cenneti andıran bu yerde, yerel kutlamaların ve pagan ritüellerin aslında masum olmadığını fark ederler. Gizli bir ayin, 90 yılda bir gerçekleşir ve onları kaçışı olmayan bir korku labirentine sürükler.

Şeytanla Bir Gece izle (2024)

/10

Johnny Carson'ın rakibi Jack Delroy, ülke genelinde uykusuzluk çeken insanlar için uzun süredir güvenilen bir figür olan 'Gece Baykuşları' adlı talk show'a ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, programın reytingleri Jack'in eşinin trajik ölümünden sonra düşer. Şansını değiştirmek isteyen Jack, 31 Ekim 1977'de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinlik planlar ancak, Amerika'nın oturma odalarında kötülüğü serbest bırakmak üzere olduğundan habersizdir.