/10

Koğuş izle

1960'ların başındaki bir akıl hastanesinde geçen hikaye, korku filmlerinin usta yönetmeni John Carpenter'ın 10 yıl aradan sonra çektiği ilk filmidir. Kristen (Amber Heard) isimli genç bir kadın, güzelliğiyle dikkat çekmekle birlikte sorunlu bir hayata sahiptir. Bir gün yaralarla dolu bir halde uyanan Kristen, uyuşturucu etkisi altında olduğunu fark eder ve bir akıl hastanesine götürülür. Burada tamamen akıl sağlığını yitiren genç kadının ne sebeple buraya getirildiği hakkında hiçbir fikri yoktur. Geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamamaktadır ve tek bildiği, bu hastanede güvende olmadığıdır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 399
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Tutsak Abigail izle (2024)

/10

Bir grup suçlu, yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızını kaçırır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kıza sadece 1 gece göz kulak olmaktır. Tenha bir malikaneye giden suçlular, burada normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.

Kurt Kapanı izle (2005)

/10

Liz, Kristy ve Ben Avustralya gezisine gitmek için çantalarını sırtlarına alırlar. Amacı eğlenmek ve yeni yerler keşfetmektir. Wolf Creek Ulusal Parkı'nda, çaresiz bir şekilde yardım arayan gençler, esrarengiz bir adam olan Mick Taylor tarafından kandırılırlar. Film, Avustralya'nın ıssız bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır.

Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.