/10

Kod Adı: U.N.C.L.E. izle

Soğuk savaş döneminde büyük bir rekabet içerisinde olan Amerika ve Rusya, akıl almaz bir gerçekle karşı karşıya kalır. Yıllardır birbirleriyle savaş haline olan Amerikan ajanı Napoleon ve Rus ajanı Illya, bu durum karşısında birlikte çalışmak zorunda kalır. Gelen istihbaratlara göre Naziler, pes etmemiş ve gizli bir tesiste korkunç bir plan için hazırlıklar yapmaktadırlar. Amaçları gizlice ürettikleri atom bombalarını kullanarak dünyaya egemen olmak için tekrar bir girişim deneyecekleri üzerindedir. Napoleon ve Illya'yı tehlikeli ve riskli bir operasyon beklemektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 697
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.