/10

Killing Lionel izle

Fragman izle

Kötü bir insan ve koca olan Lionel, karısı Peaches'e sürekli şiddet uygulamakta ve eziyet etmektedir. Lionel'den kurtulmak ve ondan intikam almak isteyen Peaches, arkadaşıyla birlikte onu öldürmek için plan yapmaya başlar. Ancak hiç hesaba katmayacakları olaylar olacaktır. Yaptıkları planları ters tepen Peaches, bu olaya bir çok suçluyu ve ödül avcısını istemeden dahil etmiştir. Ortada iki düşman ve kullanılan paralı katiller vardır. Olayların hiç beklenmedik bir duruma gelmesinin ardından Peaches ve Lionel arasında büyük bir strateji ve cesaret savaşı başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 810
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.