/10

Killing Lionel izle

Fragman izle

Kötü bir insan ve koca olan Lionel, karısı Peaches'e sürekli şiddet uygulamakta ve eziyet etmektedir. Lionel'den kurtulmak ve ondan intikam almak isteyen Peaches, arkadaşıyla birlikte onu öldürmek için plan yapmaya başlar. Ancak hiç hesaba katmayacakları olaylar olacaktır. Yaptıkları planları ters tepen Peaches, bu olaya bir çok suçluyu ve ödül avcısını istemeden dahil etmiştir. Ortada iki düşman ve kullanılan paralı katiller vardır. Olayların hiç beklenmedik bir duruma gelmesinin ardından Peaches ve Lionel arasında büyük bir strateji ve cesaret savaşı başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 676
  Dil Seçenekleri:
  Yönetmen:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  X: İntikam Gecesi izle (2011)

  /10

  Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

  Emeklilik Planı izle (2023)

  /10

  Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.

  Taciz izle (1994)

  /10

  Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.