/10

Kılıç Kardeşliği izle

Çinliler dünya tarihinde kötü bir dönem içerisindedir. Ming Hanedanlığının durumu oldukça kötüye gitmektedir. Bu yüzden iç karışıklıklar yavaş yavaş kendisini göstermeye başlamıştır. Birlikte kardeş gibi büyüyen üç muhafız ise sarayın seçkin ve usta korumalarıdır. Bu üç muhafız bu zamana kadar omuz omuza savaşmışlardır ve birlikte her şeyin üstesinden gelmişlerdir. Ancak şimdi aralarında birisi görevine aykırı davranmaya ve Hanedanlığa ihanet etmeye başlamıştır. Onu durdurma görevi ise eski kılıç kardeşleri olan iki muhafıza verilmiştir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 507
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.

Bay Heineken’i Kaçırmak izle (2015)

/10

Filmde Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred Freddy Heineken'in kaçırılma süreci ve fidye talebi anlatılıyor. Heineken'i efsanevi Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.

Til Death Do Us Part izle (2023)

/10

Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.