/10

Kılıç Kardeşliği izle

Çinliler dünya tarihinde kötü bir dönem içerisindedir. Ming Hanedanlığının durumu oldukça kötüye gitmektedir. Bu yüzden iç karışıklıklar yavaş yavaş kendisini göstermeye başlamıştır. Birlikte kardeş gibi büyüyen üç muhafız ise sarayın seçkin ve usta korumalarıdır. Bu üç muhafız bu zamana kadar omuz omuza savaşmışlardır ve birlikte her şeyin üstesinden gelmişlerdir. Ancak şimdi aralarında birisi görevine aykırı davranmaya ve Hanedanlığa ihanet etmeye başlamıştır. Onu durdurma görevi ise eski kılıç kardeşleri olan iki muhafıza verilmiştir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 617
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

,

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.

Maviliklere Doğru izle (2005)

/10

Dört genç dalgıç, Bahamalar'da efsanevi bir hazinenin peşine düşmeye karar verir. Rivayete göre, yıllardır denizin derinliklerinde duran bir batının içinde değerli altınlar bulunmaktadır. Bu büyüleyici servete sahip olma arzusu gençleri harekete geçirir. Onları derin sulardaki heyecan dolu bir maceranın içine sürükler. Zira karşılarına çıkacak sürprizler yalnızca altınlarla sınırlı değildir...