/10

Khyanikaa: The Lost Idea izle

Hindistan'da bulunan ve masallardaki gibi harikalar diyarlarına benzeyen bir bölgede ufak bir köy vardır. Suçun olmadığı, saygının ve sevginin kol gezdiği bu köyde yaşayan bir şair ve bir ressam vardır. Birbirleri ile aynı düşüncelere sahip olan bu sanatçılar arasında tuhaf bir dostluk ilişkisi vardır. İki adam arasındaki bu tuhaf ilişki sayesinde birlikte çok enteresan olaylar yaşamaktadırlar. Yaşadıkları garip olaylar masallara konu olacak kadar farklı ve özeldir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 3,545
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life izle (2003)

  /10

  Kahramanımız, değerli bir hazineyi ararken dünyanın en uzak köşelerine yolculuk ediyor; Yunanistan ve Çin gibi büyük şehirlerden, Kenya ve Tanzanya gibi egzotik yerlere gidiyor. Devam filminde, öncekinden daha karanlık ve çekici bir hava var; motosiklet ve atın yanı sıra jet ski gibi farklı aksiyon araçları da kullanılıyor. Karşısındaki kötü adam ise Çin'in suç örgütlerinden birini yöneten Chen Lo. İzleyicilere heyecan dolu bir Tomb Raider macerası sunarken Croft'a da zorlu bir yolculuk yaşatılıyor.

  Lara Croft: Tomb Raider izle (2001)

  /10

  Lara Croft, asil bir İngiliz ailesinin kızı olarak yetişmiş, ancak sıradan bir hayat yerine macerayı seçmiştir. Dünyanın en tehlikeli ve gizemli yerlerini ziyaret ederek kayıp hazineleri ve eski uygarlıkları keşfetmektedir. Birden fazla dil bilen bu genç ve güzel kadın, dövüş sanatlarında ustadır ve maceraya tutkulu bir şekilde bağlıdır. Şimdiyse hayatının en büyük mücadelesini vermek üzeredir: Uzay ve zamanda kaybolmuş antik bir kalıntının iki parçasını da bulmak zorundadır. Dünyadaki en büyük güce sahip olmayı vaat eden bu ödül için Lara, son derece güçlü ve tehlikeli bir tarikatla mücadele etmek zorundadır.

  Suç Çetesi izle (2013)

  /10

  1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?