/10

Khyanikaa: The Lost Idea izle

Hindistan'da bulunan ve masallardaki gibi harikalar diyarlarına benzeyen bir bölgede ufak bir köy vardır. Suçun olmadığı, saygının ve sevginin kol gezdiği bu köyde yaşayan bir şair ve bir ressam vardır. Birbirleri ile aynı düşüncelere sahip olan bu sanatçılar arasında tuhaf bir dostluk ilişkisi vardır. İki adam arasındaki bu tuhaf ilişki sayesinde birlikte çok enteresan olaylar yaşamaktadırlar. Yaşadıkları garip olaylar masallara konu olacak kadar farklı ve özeldir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 3,254
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  Clovehitch Katili izle (2018)

  /10

  Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

  Once Upon a Crime izle (2023)

  /10

  Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

  Zwartboek izle (2006)

  /10

  Almanya'da yaşamın Yahudiler için kabusa dönüştüğü yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, korkunç baskılardan kaçmak için ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ne yazık ki Hollanda'ya kaçak olarak bindiği tekne Almanlar tarafından durdurulacak. Teknedeki herkes öldürülse de Rachel şans eseri kaçar. Ülkeyi terk edemeyen Rachel'ın elinde tek bir seçenek kalıyor: direnişe katılmak! Ellis de Vries adıyla direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecek.RoboCop ve Basic Instinct gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Paul Verhoeven, şimdi Dünya'da yaşanan gerçek trajedilerden biriyle karşı karşıya. Savaş II.