/10

Khaali Peeli izle

Kendine her konuda güvenen bir kanun kaçağı olan Blacki yasa dışı işlere bulaşmış gözü kara bir gençtir. Her ne kadar gözü kara ve acımasız bir insan olsa da Blacki de her insan gibi aşk duyguları beslemektedir. Yaptığı bir yasa dışı işin ardından kaçan Blacki, kaçışı esnasında unutamadığı çocukluk aşkı ile karşılaşır. Bu dakikadan sonra Blacki'nin hayatı değişmeye başlayacaktır. Aşık olduğu kızdan uzaklaşmak için her yolu denemeye başlayan Blacki, kör kütük bir aşık haline gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 731
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.