/10

Khaali Peeli izle

Kendine her konuda güvenen bir kanun kaçağı olan Blacki yasa dışı işlere bulaşmış gözü kara bir gençtir. Her ne kadar gözü kara ve acımasız bir insan olsa da Blacki de her insan gibi aşk duyguları beslemektedir. Yaptığı bir yasa dışı işin ardından kaçan Blacki, kaçışı esnasında unutamadığı çocukluk aşkı ile karşılaşır. Bu dakikadan sonra Blacki'nin hayatı değişmeye başlayacaktır. Aşık olduğu kızdan uzaklaşmak için her yolu denemeye başlayan Blacki, kör kütük bir aşık haline gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 622
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Small Engine Repair izle (2021)

/10

Frank, Swaino ve Packie küçüklüklerinden beri arkadaştırlar ve üçü de Red Sox'a, gürültülü barlara ve Frank'in ergenlik çağındaki kızı Crystal'a bayılır. Ancak Frank bir gece arkadaşlarını viski içmeye davet edip onlardan hepsinin çok sevdiği güzel kızı için bir iyilik istediğinde işler kontrolden çıkar. Küçük Motor Tamiri, yazar, yönetmen ve oyuncu John Pollono'nun ödüllü oyunundan beyaz perdeye uyarlanmış, sonunda bir değişiklik olan bir kara komedi-dramadır.

Werewolves Within izle (2021)

/10

Önerilen bir boru hattı küçük bir kasabanın sakinleri arasında düşmanlığa neden olduğunda, yeni gelen bir korucu, bir kar fırtınası sakinleri eski bir kulübeye hapsettikten sonra sakin kalmalıdır. Ancak gizemli bir yaratık grubu terörize etmeye başladığında, en kötü eğilimleri ve önyargıları gün ışığına çıkar ve kanunsuz, kasaba halkını hem birbirlerinden hem de onlara musallat olan canavardan canlı tutmalıdır.

Cennetin Krallığı izle (2005)

/10

12. yüzyıl, Kudüs... Kader, genç bir adamı, mütevazı bir demirci, kahraman bir şövalye yapacaktır. Oğlan prensese aşık olacak ve yaklaşık bir asır önce burayı fetheden haçlıların kaderinde önemli bir rol oynayacak... Destansı filmlerden vazgeçemeyen Ridley Scott, vazgeçmeyen genç yıldız Orlando Bloom. Jeremy Irons ve Liam Neeson gibi ustaların yanı sıra Orta Çağ'dan çıkmaya pek hevesli görünmeyen oyuncu, oyuncuları da yanına alıyor ve tarihsel olayı belgeliyor.