/10

Kemiklerin Mirası izle

Dedektif Amaia, hamile ve bir üvey kız sahibidir. Ancak üvey kızı ormanda kaybolur ve ardından ölü olarak bulunur. Bu olaydan sorumlu tutulan bir adam tutuklanır ancak adam intihar etmiştir ve cebinde bir not bulunur. Bu olaydan sonra doğum yapan Amaia, doğumundan 5 ay sonra işine geri dönerek üvey kızına yapılan bu cinayeti araştırmaya başlar. Notlar ve ulaştığı delilerle olaylar çorap söküğü gibi yavaş yavaş açığa çıkmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 699
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.