/10

Kefernahum izle

Berbat bir ailede, bu kötü hayata yenik başlayan Zain ve onun küçük kardeşleri, ailesi tarafından şiddet görmüş ve yasadışı yollarla çalıştırılmaya zorlanmıştır. Zain 12 yaşına geldiğinde ise ailesi yüzünden beş yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalmıştır. Bu durum karşısında sessiz kalmak istemeyen ve kardeşlerini korumak isteyen Zain, kötü insanlar olan anne ve babasına dava açacaktır. Henüz tek başına küçük bir çocuk olan Zain, olgun yapısı ve pratik zekasıyla kendisi ve kardeşleri için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 946
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

  Dogman izle (2023)

  /10

  Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.