/10

Keçiyi Kaçırma izle

Kırsal bir kasabada polis memuru olan Bruceuilis, tuhaf suçlarla mücadele etmektedir. Şehrin tanınan maskotu olan bir keçiyi kurtarmak üzere görevlendirilen Bruceuilis, keçinin peşinde Sao Paulo’ya kadar gider. Burada masa başı işler yapan amatör bir polis memuru olan Trindade ile ortak olur. Bruceuilis ve Trindade, beraber keçiyi kurtarmak için maceraya atılacaktır. Ama karşılarında hiç düşünmeyecekleri kadar tehlikeli adamları bulan Bruceuilis ve Trindade, bu işin üstesinden gelebilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 510
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.