/10

Kasabadaki Sır izle

Oscar ödüllü aktris Susan Sarandon imzalı olağanüstü bir psikolojik gerilim filmi, başrollerde Juno Ellen Page ve Cillian Murphy var. John Skillpa Peacock, Nebraska'da yalnız yaşayan bir banka memurudur. Gözlerden uzak, izole bir hayatı seçti çünkü tüm kasabadan sakladığı bir sırrı var: John'un çift kişiliği var ve diğer yarısı bir kadın. Bu sırada şehrin yakınlarında bir tren kazası meydana gelir. Olaylar öyle gelişir ki John bilmeden bir kazaya karışır. Bu kaza hem şehir hem de John için bir dönüm noktası olacak ve sonrasında hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 23
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.