/10

Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu izle

Kaptan Barbossa, Will Turner ve Elizabeth Swann, sürekli ihanete uğramaktadır. Artış son bir hesaplaşma için şiddetli dalgalara karşı yelken açmalı, Jack Sparrow'u bulmalı ve herşeyi beirleyecek olan son bir savaş için taraflara ayrılmalıdır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,626
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Geleceğe Dönüş izle (1985)

/10

Bir DeLorean otomobilinin içinde gizlenmiş bulunan bir icat, Marty'i yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürür. Marty, bu yanlışlıkla gerçekleşen olay sonucunda; Amerikan kasabasında yaşanan bir kaza sonucu, gelecekte anne ve babasının tanışmasını engeller. Marty, bundan dolayı hiç doğmamış olacağını fark eder ve bu hatayı düzeltmek için çaba sarf etmek zorundadır. Ancak, durum beklediğinden daha karmaşıktır ve sorumluluk kavramını öğrenmek zorunda kalır.