/10

Karantina 2 izle

Rutin bir sefer yapan yolcu uçağında, değişik bir hastalık kapmış bir adam yüzünden uçak acil olarak iniş yapar. Hastalıklı adam tıpkı bir canavar gibi etrafındaki insanlara saldırıyordur ve onlara ısırmaya çalışıyordur. Isırdıkları insanları da kendisi gibi yapmasının sonucunda uçak tamamıyla karantina altına alınır ve kimse dışarı çıkamaz. İçerideki virüs kişiden kişiye yayılırken hala virüs kapmamış insanlar için büyük bir hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,025
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.

Maviliklere Doğru izle (2005)

/10

Dört genç dalgıç, Bahamalar'da efsanevi bir hazinenin peşine düşmeye karar verir. Rivayete göre, yıllardır denizin derinliklerinde duran bir batının içinde değerli altınlar bulunmaktadır. Bu büyüleyici servete sahip olma arzusu gençleri harekete geçirir. Onları derin sulardaki heyecan dolu bir maceranın içine sürükler. Zira karşılarına çıkacak sürprizler yalnızca altınlarla sınırlı değildir...

Enemy izle (2014)

/10

Üniversitede tarih dersleri veren bir adamın monoton hayatı, okul ve ev arasında gidip gelmelerle sürerken, bir kız arkadaş edinmeyi başarmıştır. Bir gün bir arkadaşının önerisiyle izlediği bir filmde, kendisine çok benzeyen birini fark eder ve bu oyuncunun peşine düşer. Adam, kendisine ikizi kadar benzeyen Anthony'nin hayatına dahil olur ve artık Anthony de onun hayatının bir parçasıdır.