/10

Karantina 2 izle

Rutin bir sefer yapan yolcu uçağında, değişik bir hastalık kapmış bir adam yüzünden uçak acil olarak iniş yapar. Hastalıklı adam tıpkı bir canavar gibi etrafındaki insanlara saldırıyordur ve onlara ısırmaya çalışıyordur. Isırdıkları insanları da kendisi gibi yapmasının sonucunda uçak tamamıyla karantina altına alınır ve kimse dışarı çıkamaz. İçerideki virüs kişiden kişiye yayılırken hala virüs kapmamış insanlar için büyük bir hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 775
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Adalet 3 izle (2023)

/10

Bir hükümet suikastçısı olarak hayatından vazgeçtiğinden beri, Robert McCall geçmişte yaptığı korkunç şeyler için kendini affetmekte zorlanır ve mazlumlar adına adalet dağıtmakta garip bir rahatlık bulur.

Kopuş izle (2022)

/10

ABD Donanması Kıdemli Brian Brown-Easley, destek talebi Gaziler İşleri tarafından geri çevrildiğinde mali açıdan çaresiz ve seçenekleri dışında. Bankayı ve çalışanlarını rehin aldığında, polisle gergin bir yüzleşmeye zemin hazırlar. Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.

Batman: Gotham’a Gelen Kıyamet izle (2023)

/10

Mike Mignola, Richard Pace ve Troy Nixey'in çizgi roman serisinden esinlenen Batman: Gotham'a Gelen Doom, kaşif Bruce Wayne'in yanlışlıkla eski bir kötü adamı serbest bırakmasını ve yirmi yıl sonra Gotham City'ye dönüşünü hızlandırmasını konu alıyor. Bir yıllık aradan kalma bir hikaye. Mantığın ve bilimin rehberliğinde Batman, Lovecraft'ın Gotham'ın varlığını tehdit eden doğaüstü güçleriyle savaşırken, Green Arrow, Ra's al Ghul, Mr. Freeze yardım etmeli ve Killer Croc, Two-Face, James Gordon ve Bruce'un sevgili suçlamaları da dahil olmak üzere tanınmış müttefiklerinin ve düşmanlarının yeniden tasarlanmış versiyonlarıyla yüzleşmelidir. Eşi benzeri olmayan mistik, genellikle ürkütücü bir Batman macerasına hazır olun.