/10

Karanlık Yerler izle

Filmin hikayesi, Libby Day'in ailesinin Kansas City'deki bir çiftlikte vahşice öldürülmesiyle başlıyor. Henüz beş yaşında olan Libby, Ocak ayındaki ölümcül kar fırtınasının ortasında bir şekilde kaçmayı başarır. Ama bu kurtuluş değil. Çünkü yolda yaşadığı çeşitli üzücü olaylar ve talihsizlikler hayatından asla silinmeyecektir. Sonunda medyanın baskısından kurtulamayınca ailesinin ölümüyle ilgili talihsiz bir açıklama yapmak zorunda kalır. Aradan 25 yıl geçmiştir ve her gün talihsiz geçmişini unutmaya çalışmaktadır. Ta ki Kill Club adında gizemli suç olaylarını araştıran gizli bir topluluğu keşfedene kadar. Artık geçmişin anılarını canlandırmanın ve ailesini vuran katliamı çözmenin zamanıdır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 316
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."