/10

Kaptan Fantastik izle

Şehirden uzakta bir ormanda yaşayan bir aile, kendi doğruları ve yanlışlarıyla yaşamaktadırlar. Ailenin babası, altı çocuğuna fiziksel ve bilimsel eğitimler vererek yetiştirmektedir. Şehrin sıkıcılığı ve yoğunluğunda uzakta güzel bir hayat sürmektedirler. Ancak ailenin annesi hiç beklenmedik bir anda hayatını kaybeder. Bu kaybın ardından çocuklar büyük bir çöküş yaşamaya ve eğitildikleri yaşam tarzından sapmaya başlarlar. Ailenin babası Ben, tek başına çocuklara bakmasının ardından gerçek bir ebeveyn olmanın farkına varmaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,391
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.