/10

Kaptan Fantastik izle

Şehirden uzakta bir ormanda yaşayan bir aile, kendi doğruları ve yanlışlarıyla yaşamaktadırlar. Ailenin babası, altı çocuğuna fiziksel ve bilimsel eğitimler vererek yetiştirmektedir. Şehrin sıkıcılığı ve yoğunluğunda uzakta güzel bir hayat sürmektedirler. Ancak ailenin annesi hiç beklenmedik bir anda hayatını kaybeder. Bu kaybın ardından çocuklar büyük bir çöküş yaşamaya ve eğitildikleri yaşam tarzından sapmaya başlarlar. Ailenin babası Ben, tek başına çocuklara bakmasının ardından gerçek bir ebeveyn olmanın farkına varmaya başlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,347
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.