/10

Kamp izle

1946 Kışı, Leningrad… Büyük yıkıma ve milyonlarca insanın ölümüne neden olan İkinci Dünya Savaşı sona erdi ve savaşı Ruslar kazandı. Acımasız Rus komutan Albay Pavlov (John Malkovich), bir grup Alman savaş esirini kadınlar için bir geçiş kampına gönderir. Bir süre sonra kamptaki tutsaklara iyi davranıldığını ve kadın görevlilerin yanlarına yaklaştığını duyan Pavlov, soruşturma için buraya gelir. Ayrıca albay, yüksek rütbeli Nazi subaylarının tutukluların arasına sızmış olabileceği bilgisini almıştır ve Sovyet hükümeti bu konunun nihai olarak çözülmesini istemektedir. Pavlov, kamp doktoru Natalia'ya (Vera Farmiga) gerçek kimliklerini ortaya çıkarmak için mahkumlarla yakınlık kurmasını tavsiye eder. Genç kadın kısa süre sonra kendini çaresiz Alman tutsaklar ve katı Sovyet yetkilileri ile delirecek olan kocası arasında sıkışmış halde bulacak ve ona olan özlemi taşacak ve Nazi subayıyla yakınlaşacaktır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 14
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Road to Istanbul izle (2016)

/10

Tek ailesi biricik kızı olan Elisabeth, kızı Elodie için elinden geldiğince çabalamaktadır. Ancak Elodie, her zaman aykırı ve agresif bir kişiliğe sahip olmuştur. En sonunda Elodie IŞİD terör örgütüne katılmak üzere evden kaçmıştır. Bunu öğrenen Elisabeth ise kızını bulmak ve evine getirmek için işe koyulacaktır.

Small Engine Repair izle (2021)

/10

Frank, Swaino ve Packie küçüklüklerinden beri arkadaştırlar ve üçü de Red Sox'a, gürültülü barlara ve Frank'in ergenlik çağındaki kızı Crystal'a bayılır. Ancak Frank bir gece arkadaşlarını viski içmeye davet edip onlardan hepsinin çok sevdiği güzel kızı için bir iyilik istediğinde işler kontrolden çıkar. Küçük Motor Tamiri, yazar, yönetmen ve oyuncu John Pollono'nun ödüllü oyunundan beyaz perdeye uyarlanmış, sonunda bir değişiklik olan bir kara komedi-dramadır.

Otomatik Portakal izle (1971)

/10

Alex, huzurlu, fütüristik evinde bütün gün uyuyan ve geceleri sokaklarda ve evlerinde arkadaşlarına ve masum insanlara saldıran acımasız bir genç hayduttur. Sonunda polis tarafından yakalandığında, Alex rehabilitasyona gönderilir. Arzuyu azaltma şeklini alan rehabilitasyonda giderek daha acımasız ve ürkütücü bir zaman geçirir.