/10

Kamp izle

1946 Kışı, Leningrad… Büyük yıkıma ve milyonlarca insanın ölümüne neden olan İkinci Dünya Savaşı sona erdi ve savaşı Ruslar kazandı. Acımasız Rus komutan Albay Pavlov (John Malkovich), bir grup Alman savaş esirini kadınlar için bir geçiş kampına gönderir. Bir süre sonra kamptaki tutsaklara iyi davranıldığını ve kadın görevlilerin yanlarına yaklaştığını duyan Pavlov, soruşturma için buraya gelir. Ayrıca albay, yüksek rütbeli Nazi subaylarının tutukluların arasına sızmış olabileceği bilgisini almıştır ve Sovyet hükümeti bu konunun nihai olarak çözülmesini istemektedir. Pavlov, kamp doktoru Natalia'ya (Vera Farmiga) gerçek kimliklerini ortaya çıkarmak için mahkumlarla yakınlık kurmasını tavsiye eder. Genç kadın kısa süre sonra kendini çaresiz Alman tutsaklar ve katı Sovyet yetkilileri ile delirecek olan kocası arasında sıkışmış halde bulacak ve ona olan özlemi taşacak ve Nazi subayıyla yakınlaşacaktır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 232
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.