/10

Kalpteki Bıçak izle

Anne, geçimini sağlamak için geçmişte büyük bir hata yaparak erotik filmlerde amatör bir oyuncusu olarak oynamaya başlamıştır. Bu yüzden ailesi tarafından istenmeyen Anne, hayatta tek başınadır. Kötü bir hayatı olan Anne, tüm bunlar yetmiyormuş gibi çalıştığı ekibi kaybeder. Hayatta sahip olduğu tek şey olan berbat mesleğini de kaybeden Anne, çıkmaz bir boşluğa doğru sürüklenmeye başlamıştır. Son bir şans için Archibald ile göz alıcı ve farklı bir film yapmaya başlar. Ancak bu normal bir erotik film olmaktan çıkacak, korku ve oldukça kan barındıran alışılmışın dışında bir maceraya dönüşecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 458
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Utanç izle (2011)

/10

Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

Ahlaksız Teklif izle (1993)

/10

Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.