/10

Kalpteki Bıçak izle

Anne, geçimini sağlamak için geçmişte büyük bir hata yaparak erotik filmlerde amatör bir oyuncusu olarak oynamaya başlamıştır. Bu yüzden ailesi tarafından istenmeyen Anne, hayatta tek başınadır. Kötü bir hayatı olan Anne, tüm bunlar yetmiyormuş gibi çalıştığı ekibi kaybeder. Hayatta sahip olduğu tek şey olan berbat mesleğini de kaybeden Anne, çıkmaz bir boşluğa doğru sürüklenmeye başlamıştır. Son bir şans için Archibald ile göz alıcı ve farklı bir film yapmaya başlar. Ancak bu normal bir erotik film olmaktan çıkacak, korku ve oldukça kan barındıran alışılmışın dışında bir maceraya dönüşecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 529
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Şeytanla Bir Gece izle (2024)

/10

Johnny Carson'ın rakibi Jack Delroy, ülke genelinde uykusuzluk çeken insanlar için uzun süredir güvenilen bir figür olan 'Gece Baykuşları' adlı talk show'a ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, programın reytingleri Jack'in eşinin trajik ölümünden sonra düşer. Şansını değiştirmek isteyen Jack, 31 Ekim 1977'de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinlik planlar ancak, Amerika'nın oturma odalarında kötülüğü serbest bırakmak üzere olduğundan habersizdir.

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.