/10

Kahramanca Kaybedenler izle

Küçük bir kasabanın sakin insanları, kazandıkları tüm paraları kasabada bulunan bankaya yatırmaktadır. Tüm insanlar oraya koydukları paralarıyla bir gün hayallerine ulaşmayı umut ediyordur. Ancak banka yöneticileri ve yolsuz bir avukat, büyük bir tezgah kurarak bankadaki tüm paraları çalarak kayıplara karışmıştır. Bu olayın ardından kasaba halkı tüm parasını kaybederken sorumlular ortada yoktur bu yüzden yetkililerin yapacakları hiçbir şey yoktur. En sonunda bir ekip oluşturan kasaba sakinleri, kaybettikleri paraları bulmak için sorumluların peşine düşerler. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 646
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Büyük Açık izle (2015)

/10

Sektör dışından dört kişi, büyük bankaların, medyanın ve devletin görmezden geldiği küresel ekonomik çöküşün yaklaştığını fark edince akıllarına bir fikir gelir: Büyük Açık. İddialı yatırımları sayesinde, modern bankacılığın karanlık yüzüyle tanışırlar; artık herkesi ve her şeyi sorgulamak zorundadırlar.

Sadece Tanrı Affeder izle (2013)

/10

Julian, Bangkok'a kaçtıktan sonra on yıl boyunca sürgünde yaşamıştır çünkü bir cinayet işlemiştir. Yeraltı dünyasında saygı gören bir suçlu olan Julian, kardeşiyle birlikte uyuşturucu kaçakçılığı yaptıkları bir boks kulübünü işletmekte kullanmaktadır. Bir gün Julian'ın kardeşi bir kadını öldürdükten sonra, tehlikeli kişiler tarafından acımasızca öldürülür. Bunun üzerine anneleri Jenna, sert bir mizaca sahip, yerel ve acımasız bir patron olup, Julian'dan kardeşinin katillerini bulup intikam almasını ve cehennemi başlarına yıkmak için derhal geleceğini belirtir. Ancak, karşılarında gerçek bir iblis vardır.

The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.