/10

Kahramanca Kaybedenler izle

Küçük bir kasabanın sakin insanları, kazandıkları tüm paraları kasabada bulunan bankaya yatırmaktadır. Tüm insanlar oraya koydukları paralarıyla bir gün hayallerine ulaşmayı umut ediyordur. Ancak banka yöneticileri ve yolsuz bir avukat, büyük bir tezgah kurarak bankadaki tüm paraları çalarak kayıplara karışmıştır. Bu olayın ardından kasaba halkı tüm parasını kaybederken sorumlular ortada yoktur bu yüzden yetkililerin yapacakları hiçbir şey yoktur. En sonunda bir ekip oluşturan kasaba sakinleri, kaybettikleri paraları bulmak için sorumluların peşine düşerler. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 553
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...