/10

Kahraman izle

Film yıldızı ve bir seslendirmen olan Lee Hayden, göz alıcı ve iyi bir kariyere ve geçmişe sahiptir. Ama artık o günler geride kalmıştır Lee'de bunun farkındadır. 71. yaşına girdiğinde ciddi bir hastalığa yakalandığını öğrenen Lee, ölümle burun buruna yaşamaktadır ve her geçen gün ölme olasılığı dahada yükselmektedir. Güçlü bir insan olan Lee, son günlerinde çocuklarıyla vakit geçirmeyi ve ölümü unutmayı istemektedir. Ancak bu o kadar kolay bir şey değildir. Lee, hem geçmişiyle hemde yakında gelecek ölümüyle yüzleşmek zorunda kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 529
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Utanç izle (2011)

/10

Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Ahlaksız Teklif izle (1993)

/10

Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.