/10

Kahraman izle

Film yıldızı ve bir seslendirmen olan Lee Hayden, göz alıcı ve iyi bir kariyere ve geçmişe sahiptir. Ama artık o günler geride kalmıştır Lee'de bunun farkındadır. 71. yaşına girdiğinde ciddi bir hastalığa yakalandığını öğrenen Lee, ölümle burun buruna yaşamaktadır ve her geçen gün ölme olasılığı dahada yükselmektedir. Güçlü bir insan olan Lee, son günlerinde çocuklarıyla vakit geçirmeyi ve ölümü unutmayı istemektedir. Ancak bu o kadar kolay bir şey değildir. Lee, hem geçmişiyle hemde yakında gelecek ölümüyle yüzleşmek zorunda kalır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 595
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.