/10

Kaçış Planı 2: Hades izle

Son yaşanan olaylardan sonra büyük bir ivme yakalayan Ray, tüm dünyaya tüm hapishanelerden kaçılabileceğini kanıtlamıştır. Kendisine büyük bir ekip kurmuş ve işlerini büyütmeye başlamıştır. Ancak ekip üyelerinden birisi ansızın ortadan kaybolmuştur. Bunun bir komplo olduğunu öngören Ray, araştırmaları sonucu en iyi adamının, üst düzey teknolojilerle inşa edilen Hades adındaki hapishaneye hapsedildiğini öğrenir. Büyük bir tehlikeyi göze alarak adamını oradan çıkartmak için kendisini tutuklatmıştır. Ancak içerideki durumlar çok farklıdır, farklı teknoloji, farklı bir hayatta kalma stili. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 581
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.

Maviliklere Doğru 2 izle (2009)

/10

Sebastian (Chris Carmack) ve Dani (Laura Vandervoort), su altında rehberlik yapmak ve yardımcı olmak için işe alınan dalgıç çiftidir, ancak bilmeden kendilerini heyecanlı bir maceranın içinde bulurlar ve büyük bir para karşılığında çalışırlar.