/10

Kaçış Planı 2: Hades izle

Son yaşanan olaylardan sonra büyük bir ivme yakalayan Ray, tüm dünyaya tüm hapishanelerden kaçılabileceğini kanıtlamıştır. Kendisine büyük bir ekip kurmuş ve işlerini büyütmeye başlamıştır. Ancak ekip üyelerinden birisi ansızın ortadan kaybolmuştur. Bunun bir komplo olduğunu öngören Ray, araştırmaları sonucu en iyi adamının, üst düzey teknolojilerle inşa edilen Hades adındaki hapishaneye hapsedildiğini öğrenir. Büyük bir tehlikeyi göze alarak adamını oradan çıkartmak için kendisini tutuklatmıştır. Ancak içerideki durumlar çok farklıdır, farklı teknoloji, farklı bir hayatta kalma stili. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 487
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Emeklilik Planı izle (2023)

/10

Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Clovehitch Katili izle (2018)

/10

Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.