/10

Kaçış Oyunu izle

Lucas ve Chloe, Paranoya adı verilen bir bulmaca oyununa katılırlar. İlk bölümü başarıyla tamamlamışlardır ve bir sonraki oyun final oyunu olacaktır. Final oyununu oynamak için ormanların içerisinde terk edilmiş bir akıl hastanesine giden çift, oyun başladıktan sonra korkunç gerçeklerle karşılaşırlar. Kendileri gibi 4 final oyuncusu da yarışmaktadır ve tek bir oyuncu hayatta kaldığında oyun bitecektir. Oyunu asla terk edemeyeceklerini anlayan oyuncular hayatta kalmak için birbirlerine saldırmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 689
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Tutsak Abigail izle (2024)

/10

Bir grup suçlu, yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızını kaçırır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kıza sadece 1 gece göz kulak olmaktır. Tenha bir malikaneye giden suçlular, burada normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.

Kurt Kapanı izle (2005)

/10

Liz, Kristy ve Ben Avustralya gezisine gitmek için çantalarını sırtlarına alırlar. Amacı eğlenmek ve yeni yerler keşfetmektir. Wolf Creek Ulusal Parkı'nda, çaresiz bir şekilde yardım arayan gençler, esrarengiz bir adam olan Mick Taylor tarafından kandırılırlar. Film, Avustralya'nın ıssız bölgelerinde yaşanan gerçek olaylara dayanmaktadır.

Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.