/10

Kabus Gecesi 2 izle

Yamyamların düzenlediği 23 günlük beslenme çılgınlığının son gününde, şampiyon olan bir basketbol takımının otobüsü geri dönerken ıssız bir ormanda arızalanır, yamyam Creeper tarafından saldırıya uğrarlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 692
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Legion izle (2010)

/10

Dünya'da Tanrı'ya olan inanç tamamen kaybolduğunda, Legion melekleri ikinci kez insanlık üzerine saldırır. Son bir melek de düşer ve böylece insanlığın savaşı başlar. Bu savaşta insanların tek umudu, ıssız bir çölde bulunan küçük bir restoranda mahsur kalmış yalan dolu bir grup insan ve başmelek Michael'dır.

Hamiltonlar izle (2006)

/10

Anne ve babalarının gizemli ölümünden sonra yalnız kalan dört kardeşin, sıradan gibi görünen ancak aslında karanlık olan yaşamlarıyla ilgili gerilim dolu bir film.

Coffin izle (2011)

/10

Tayland'da, ölümden ve kötü şanstan kurtulmak için eski bir gelenek olarak kabul edilen bir adet vardır. Bu adete göre insanlar bir tabuta yatarak dua ederler. Tabuta yatan kişiler, mucizevi bir şekilde istedikleri şeylerin gerçekleştiğini keşfederler. Ancak daha sonra öğrenecekleri şey ise, hayaletlerin bunun karşılığında onlardan en sevdikleri kişiyi almış olmalarıdır.