/10

Kabuktaki Hayalet izle

Korkunç bir kazadan ağır yaralı şekilde kurtulan Mira, büyük bir teknolojik olaya denek olarak sokulacaktır. Türünün ilk örneği olan Mira, tıpkı özel güçlü bir asker gibi kendisine verilen emirleri hiç sorgulamadan yapmaktadır. Dünyanın en tehlikeli suçlularına bile diz çöktürmeyi başaran Mira büyük bir yetenek haline gelmiştir. Ancak aradan geçen zamanların ardından Mira, geçmişini ve bazı gizli gerçekleri öğrenecektir. Vücudu her ne kadar robotta olsa Mira'da insan gibi düşünmektedir. Ve tüm gizli sırlar yavaş yavaş açığa çıkınca Mira intikam için büyük bir savaş verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 591
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.