/10

Kabuktaki Hayalet izle

Korkunç bir kazadan ağır yaralı şekilde kurtulan Mira, büyük bir teknolojik olaya denek olarak sokulacaktır. Türünün ilk örneği olan Mira, tıpkı özel güçlü bir asker gibi kendisine verilen emirleri hiç sorgulamadan yapmaktadır. Dünyanın en tehlikeli suçlularına bile diz çöktürmeyi başaran Mira büyük bir yetenek haline gelmiştir. Ancak aradan geçen zamanların ardından Mira, geçmişini ve bazı gizli gerçekleri öğrenecektir. Vücudu her ne kadar robotta olsa Mira'da insan gibi düşünmektedir. Ve tüm gizli sırlar yavaş yavaş açığa çıkınca Mira intikam için büyük bir savaş verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 662
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.