/10

Judy izle

Sahne adj Judy Garland olan, Amerikalı sanatçı ve oyuncu olan genç güzel, 1960'lı yıllarda belkide hayatının en kötü anlarını yaşamaktadır. Kariyer basamaklarını birer birer tırmanırken özel ilişkileri yüzünden kötü bir durumda olan Judy, her şeye rağmen hayatına ve kariyerine devam etmeye çalışıyor. Bu zorlu zamanlarında bile konserlerini aksatmak isteyen sanatçı, vereceği bir konser için Londra'ya gelmiştir. İçinde bulunduğu büyük zorluklarla dolu durumdan sıyrılarak tüm profesyonelliğiyle işine odaklanmaya çalışmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 514
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kan ve Altın izle (2023)

/10

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi riske atan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıkarken SS birimleri peşine düşer. SS, Heinrich'i bir ağaçta asılı bırakır. Ölümle karşı karşıya kalan Heinrich, Elsa adlı bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak bir düşmana adalet getirmek için birlikte çalışmaya karar veren Heinrich ve Elsa, Yahudilere ait bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Air izle (2023)

/10

Yönetmen Ben Affleck'in ödüllü AIR'i, henüz keşfedilmemiş Michael Jordan ile Air Jordan markası spor ve kültür dünyasında devrim yaratacak olan Nike'ın gelişmekte olan basketbol bölümü arasındaki ortaklığı tasvir ediyor. Başrollerde Matt Damon, Ben Affleck, Jason Bateman, Chris Messina, Marlon Wayans, Chris Tucker ve Viola Davis yer alıyor.

Kopuş izle (2022)

/10

ABD Donanması Kıdemli Brian Brown-Easley, destek talebi Gaziler İşleri tarafından geri çevrildiğinde mali açıdan çaresiz ve seçenekleri dışında. Bankayı ve çalışanlarını rehin aldığında, polisle gergin bir yüzleşmeye zemin hazırlar. Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.