/10

James Bond: Yarın Asla Ölmez izle

Açgözlü bir medya şirketi, para ve popülarite kazanmak için sahte, abartılı ve kışkırtıcı haberler yaparak Çin ve İngiltere arasında bir savaş oluşmasını istemektedir. James Bond, ise şirketin bu çirkin planının arkasındaki gerçekleri öğrenmek ve durdurmak üzere görevlendirilir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 798
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.