/10

İyi Bir Yalan izle

Ülkelerindeki iş savaştan kaçan bir grup Sudanlı mülteci, buldukları şans ile Amerika'ya gitmişlerdir. Burada kendileriyle ilgilenen bir istihdam danışmanı olan kadın, mültecilerin ülkeye yerleşmesi ve iyi bir hayat yaşaması için zorlu bir savaş verecektir. Kendilerine yardım etmeye çalışan bu kadınla tanıştıktan sonra Sudanlı üç gencin hayatı tamamen değişecektir. ve Kansas City'ye yaşamaya başlayacaklardır. Ancak bir şeyler sürekli eksik gibidir ve şüphe uyandırmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 457
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.