/10

İstilacılar izle

Her zaman saygınlık kazanmak isteyen lise öğrencisi Sara, hayatında ilk kez seks yapmıştır. Sabah uyandığında karnının hızla büyüdüğünü ve hamile olduğunu fark eden Sara, çok kısa bir sürede hamile kalmış ve doğum yapacaktır. Saygınlığını korumak adına bu tuhaf olayı gizlemek istemesinin ardından gizlice doğum yapmıştır. Ancak Sara'nın karnından çıkan şey bir bebek değil daha önce hiç görülmemiş garip bir canlıdır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 614
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Geleceğe Dönüş izle (1985)

/10

Bir DeLorean otomobilinin içinde gizlenmiş bulunan bir icat, Marty'i yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürür. Marty, bu yanlışlıkla gerçekleşen olay sonucunda; Amerikan kasabasında yaşanan bir kaza sonucu, gelecekte anne ve babasının tanışmasını engeller. Marty, bundan dolayı hiç doğmamış olacağını fark eder ve bu hatayı düzeltmek için çaba sarf etmek zorundadır. Ancak, durum beklediğinden daha karmaşıktır ve sorumluluk kavramını öğrenmek zorunda kalır.

Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.

Imaginary izle (2024)

/10

Jessica, yeni kocası Max ve iki kızıyla banliyödeki eski ebeveynlerinin evine taşınır. Kızlarından biri, bodrumda annesinin eski peluş oyuncak ayısı Chauncey'yi bulur. Ancak bu oyuncak ayı, aile için beklenmedik bir tehlike haline gelir. Jessica, oyuncak ayının sıradan bir oyuncağın ötesinde olduğunu anlar.