/10

İstilacılar izle

Her zaman saygınlık kazanmak isteyen lise öğrencisi Sara, hayatında ilk kez seks yapmıştır. Sabah uyandığında karnının hızla büyüdüğünü ve hamile olduğunu fark eden Sara, çok kısa bir sürede hamile kalmış ve doğum yapacaktır. Saygınlığını korumak adına bu tuhaf olayı gizlemek istemesinin ardından gizlice doğum yapmıştır. Ancak Sara'nın karnından çıkan şey bir bebek değil daha önce hiç görülmemiş garip bir canlıdır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 521
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Ülke:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  Anyone But You izle (2023)

  /10

  Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

  Karanlık Saatler izle (2005)

  /10

  Dr. Samantha Goodman, etkileyici bir psikiyatrist, huzurlu bir hafta sonu geçirmek için kocası ve kız kardeşiyle dağ evine gitmeye karar verir. Ancak eski bir hastasının beklenmedik ziyareti, Samantha'nın planlarını altüst eder. Harlan Pyne, daha önce işlediği cinsel suçlar nedeniyle tedavi ettiği bir hastadır. Ancak Pyne, yasadışı olduğuna inandığı bu tedavinin intikamını almak için geri döner. Samantha ve ailesini gece boyunca tuhaf psikolojik oyunlar oynamaya zorlar. Genç doktor, Pyne ve suç ortağını alt etmeye çalışırken beklenmedik sırlar da ortaya çıkar. Bu korkunç gece boyunca kaçmak imkansızdır, gerçek şüpheli ve intikam tatlı olacaktır.