/10

İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle

François Vidocq, işlemediği bir cinayet yüzünden ağır şekilde suçlanmıştır. Suçsuz yere ağır bir hapis cezasına çarptırılan François, bu zamana kadar kimsenin kaçmayı başaramadığı, ülkenin en büyük hapishanesine tıkılır. Zorda olsa François buradan kaçmayı başaracaktır. Ancak asıl mesele oradan çıktından sonra başlayacaktır. Tamamen ölüme terk edilecek, kendisini kanlı bir yer altı savaşının ortasında bulacaktır. Özgürlüğe kavuşmak için karşısında şimdi daha zorlu bir yol vardır. François, pes etmeden yoluna devam etmeye kararlıdır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 504
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Clovehitch Katili izle (2018)

/10

Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...