/10

İlişki Durumu: Kaçamak izle

Evli ve iyi bir eş olan Arnold Albertson, yeni bir tiyatro oyunu için aktris seçmelerini yapmaktadır. Ancak rastlantı eseri çok yanlış seçimler yapan Arnold, oyuncular arasında kaçamaklı bir aşk kıvılcımına neden olacaktır. Çünkü seçtiği oyunculardan bazıları birbirlerinin eski sevgilileri, platonik aşıkları veya hatta eşleridir. Bu karmaşık aktör ekibi, tiyatronun düzensiz olmasına sebep olacak ancak yeni ve güçlü aşklara da kapılar açacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 688
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.