/10

Ibiza izle

Yavaş yavaş yaşlılığa doğru giden Philippe, hayatta çok şey yaşamış bir ayak hastalıkları uzmanıdır. Dışarıda bakıldığında tuhaf bir mesleğe sahip olan Philippe, eski karısından olan çocuklarıyla araları pek iyi değildir. Bu durumu bir nebzede olsa düzeltmek isteyen Philippe, yeni sevgilisi ve çocuklarıyla birlikte bir tatil planlar. Philippe'in amacı çocuklarıyla vakit geçirmek ve onları yeni sevgilisiyle tanıştırmaktır. Ancak çocuklar bu durumu çok soğuktur. Tatil için Ibiza'ya gittiklerinde ise hiçbir şey Philippe'in düşündüğü gibi olmayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 807
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

John Malkovich Olmak izle (1999)

/10

Craig yolun sonundadır. Para kazanamadığı halde yetenekli bir sokak kuklacısıdır. Eşi Lotte, işini evcil hayvan dükkanına taşımıştır ve ilişkileri iç açıcı değildir. Acil bir ihtiyaçtan dolayı dosyalama memuru olarak bir firmada işe başlar ve burada Maxine adlı bir kadına ilgi duyar. Maxine, Craig'i ciddiye almasa da, çalışırken dolabın arkasına düşen bir dosyayı almaya çalışırken küçük bir gizli kapıyla karşılaşır. Merakla kapıdan içeri giren Craig, John Malkovich olur.