/10

Ibiza izle

Yavaş yavaş yaşlılığa doğru giden Philippe, hayatta çok şey yaşamış bir ayak hastalıkları uzmanıdır. Dışarıda bakıldığında tuhaf bir mesleğe sahip olan Philippe, eski karısından olan çocuklarıyla araları pek iyi değildir. Bu durumu bir nebzede olsa düzeltmek isteyen Philippe, yeni sevgilisi ve çocuklarıyla birlikte bir tatil planlar. Philippe'in amacı çocuklarıyla vakit geçirmek ve onları yeni sevgilisiyle tanıştırmaktır. Ancak çocuklar bu durumu çok soğuktur. Tatil için Ibiza'ya gittiklerinde ise hiçbir şey Philippe'in düşündüğü gibi olmayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 736
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bir Zamanlar Deadpool izle (2018)

/10

Kaçırılan Fred Savage, Deadpool 2'nin Deadpool 2 versiyonuna, sihir, mucizeler ve sıfır F'lerle dolu Prenses Gelin tarzı bir hikayeye katlanmak zorunda kalır.

Bhagam Bhag izle (2006)

/10

Bantu ve Bablu'nun da aralarında bulunduğu Bombay the Musical'ın oyuncu kadrosu İngiltere turnesine davet edildi. Ancak müzikalin ana karakterinin Bantu'larla yaşadığı büyük kavgadan sonra keşif gezisine katılmayı reddetmesi nedeniyle tur gerçekleşmeyebilir. Ancak onsuz İngiltere'ye uçmaya ve kahramanı orada bulmaya karar verildi. Bütün acıların ve maceraların ardından tam da ihtiyaç duydukları kızı bulurlar. Ancak programın arifesinde bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder...

Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.