/10

Holiday in the Wild izle

Kocasıyla yılbaşını safaride geçirmek için planlar yapan Kate, yılbaşı arifesi kocası tarafından terk edilir. Bu yüzden daha önceden planlanmış safari turuna tek başına katılır. Yaşadığı rutin hayattan uzaklaşmak ve ayrılığı hazmetmek için tek başına böyle zorlu bir tatile çıkar. Yalnız kadın tek başına tatilini yaparken otelde Derek ile tanışır. Bir fil koruma uzmanı olan Derek, hayatını Afrika'daki vahşi hayata adamıştır. Kate ve Derek, birlikte Afrika'nın yerel hayatına ve fil koruma çiftliğine bir yolculuk yaparlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 548
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Geleceğe Dönüş izle (1985)

/10

Bir DeLorean otomobilinin içinde gizlenmiş bulunan bir icat, Marty'i yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürür. Marty, bu yanlışlıkla gerçekleşen olay sonucunda; Amerikan kasabasında yaşanan bir kaza sonucu, gelecekte anne ve babasının tanışmasını engeller. Marty, bundan dolayı hiç doğmamış olacağını fark eder ve bu hatayı düzeltmek için çaba sarf etmek zorundadır. Ancak, durum beklediğinden daha karmaşıktır ve sorumluluk kavramını öğrenmek zorunda kalır.