/10

Holiday in the Wild izle

Kocasıyla yılbaşını safaride geçirmek için planlar yapan Kate, yılbaşı arifesi kocası tarafından terk edilir. Bu yüzden daha önceden planlanmış safari turuna tek başına katılır. Yaşadığı rutin hayattan uzaklaşmak ve ayrılığı hazmetmek için tek başına böyle zorlu bir tatile çıkar. Yalnız kadın tek başına tatilini yaparken otelde Derek ile tanışır. Bir fil koruma uzmanı olan Derek, hayatını Afrika'daki vahşi hayata adamıştır. Kate ve Derek, birlikte Afrika'nın yerel hayatına ve fil koruma çiftliğine bir yolculuk yaparlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 502
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.