/10

Herkül: Özgürlük Savaşçısı izle

Yarı insan yarı tanrı olan Herkül, efsanevi bir savaşçıdır. on iki kişilik üstün savaşçı ekibiyle para asker olarak çalışmaktadır. Trakya Kralı tarafından işe alınan Herkül, büyük bir görevle karşı karşıya kalır. Çekip giderek hayatına devam etmek varken insanların hayatı söz konusu olduğu için teklifi kabul eder. Hades'in savaşçıları yer yüzüne inmiştir ve köy köy tüm insanları öldürmektedir. Herkül'ün karşısında çok zorlu bir düşman ve elinde eğitimsiz bir ordu vardır. Ancak ailesine kavuşmak ve efsanesini yaşatmak için elinden geleni yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 718
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.