/10

Henri Pick’in Gizemi izle

Bir kitap editörü olan Michel, kariyerlerini kötü günlerini yaşamaya başlamıştır. Bu durumu düzeltmek için kütüphanelerde bulunan reddedilmiş el yazması kitapları toplayarak onlarda faydalanmaya çalışan Michel, dünya şaheseri olma potansiyeli taşıyan bir roman bulur. Yazarı belli olmayan bu roman, onu bulmuş olan Michel'e kalmıştır. Ancak bu konuyu derinleştirmek isteyen Michel, romanın yazarını ölmüş bir pizza ustası olan Henri Pick olduğunu keşfeder. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 594
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.