/10

Hayattan Bir Gün Daha izle

Ünlü Polonyalı muhabiri Ryszard Kapuscinski, kanlı bir iç savaş içerisinde olan Afrika Ülkesi Angola'daki savaşı görüntülemek için üç aylık bir yolculuğa çıkar. Bu süreçte savaşı ön cepheden tüm gerçekliğiyle tecrübe eder. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 670
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Starship Troopers: İstila izle (2012)

/10

Fort Casey, uzak bir Federasyon karakolu olup, Böceklerin saldırısına maruz kalır. Yıldız Gemileri Alesia ve John A. Warden'daki askerler, saldırıyı durdurmak için güçlerini birleştirir ve Federasyon karakoluna ulaşır. Kurtarma görevi tamamlanmadan ve hayatta kalanlar tahliye edilmeden önce, gemilerden biri beklenmedik bir şekilde karakoldan ayrılır ve derin uzayda kaybolur. Şimdi, karakoldan kurtulan askerler, hayal edebileceklerinden çok daha kötü sonuçlara yol açabilecek bir kurtarma göreviyle görevlendirilir...

Blood: The Last Vampire izle (2000)

/10

Saya, gizli bir devlet kuruluşunda görev alan bir vampir avcısıdır. Son görevi, ABD'ye ait olan Yokotada bulunan bir hava alanının yakınındaki Yokota lisesinde meydana gelen gizemli bir ölüm olayının failleri olan vampirleri ortadan kaldırmaktır. Bu zorlu görevi kabul eden Saya, görevin amiri olan David tarafından normal bir öğrenci gibi okula yerleştirilir. Saya böylelikle göreve başlar ve kısa sürede vampirleri bulur, aralarında şiddetli bir mücadele başlar.

Dilek izle (2023)

/10

17 yaşındaki Asha, keskin bir zeka ve sevdiklerine olan büyük bağlılıkla, dileğin gerçekleşebileceği bir krallık olan Rosas'ta yaşamaktadır. Bir çaresizlik anında, yıldızlara dilek tutar ve kozmik bir güç olan Star adlı küçük bir top tarafından yanıt alır. Star ve Asha birlikte en büyük düşmanlarıyla yüzleşir ve kararlı bir kişinin arzusunun yıldızların büyüsüyle birleştiğinde nasıl harikalar yaratabileceğini kanıtlar.