/10

Hayatımın Son Günü izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Amy, yeni umutlarla yeni bir eve taşınmış ancak taşındığı günden beri içerisini garip bir duygu sarmıştır. Yarın öleceğini hissetmeye başlamış, durgun ve düşünceli bir hale bürünmüştür. Olaylar o kadar çok ilerlemiştir ki sevdikleriyle son bir kez görüşmek istemiştir. Hatta onlarda Amy'nin öleceği fikrine kapılmışlardır. Herkes anlamsız bir şekilde kendisini bu duruma hazırlarken Amy, ölmeden ölüm duygusunu yaşamış ve çevresine yaşatmaya başlamıştır. Ölümüne yaklaştıkça olaylar dahada derinleşme ve gergin bir duruma gelmeye başlar. hayatımın son günü izle, she dies tomorrow izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 862
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

/10

Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.