/10

Hayatımın Son Günü izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Amy, yeni umutlarla yeni bir eve taşınmış ancak taşındığı günden beri içerisini garip bir duygu sarmıştır. Yarın öleceğini hissetmeye başlamış, durgun ve düşünceli bir hale bürünmüştür. Olaylar o kadar çok ilerlemiştir ki sevdikleriyle son bir kez görüşmek istemiştir. Hatta onlarda Amy'nin öleceği fikrine kapılmışlardır. Herkes anlamsız bir şekilde kendisini bu duruma hazırlarken Amy, ölmeden ölüm duygusunu yaşamış ve çevresine yaşatmaya başlamıştır. Ölümüne yaklaştıkça olaylar dahada derinleşme ve gergin bir duruma gelmeye başlar. hayatımın son günü izle, she dies tomorrow izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,010
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.

Baskın izle (2012)

/10

Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.