/10

Hayat Okulu izle

Paul'ün oldukça asi ve inatçı bir geçmişi var. Yetimhanedeki bir çocuktan büyüyen bu genç adam, sevgiden mahrum kaldı ve biraz içine kapandı. Vahşi bölgenin bekçisi olan Borel'e emanet. Oradaki hayata uyum sağlaması zor. Yetimhanede uygulanan katı kuralların burada da geçerli olacağına inanıyor ama durum öyle değil. Çok zengin bir kişinin arazisinde çalışan Borel, hırsızlara ve kaçakçılara burada barınak sağlamıyor. Bir gün bölgeye öyle kurnaz bir adam musallat olur ki, yaptığı iş eskisi gibi olmaz.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 142
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.