/10

Hayalet Hikayeleri izle

Daha önce Lust Stories'de öyküler anlatan dört Hindistanlı kadın, bu filmde bizlere dört farklı korku hikayesi anlatıyor. İlk olarak, felç geçiren yaşlı bir kadının yaşadığı korkunç olaylar başlayan bu öykü kolajını, hamile teyzesi ile zaman geçiren genç bir çocuğun tüyler ürperten yaşantısı, küçük bir kasabayı ziyaret eden adamın yaşadığı ilginç ve korkunç olaylara bulaşması ve son olarak, aslında 20 yıl önce ölmüş bir adamın genç bir gelinle evlenmesi ve ardından yaşanacak olaylar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 438
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.

Zwartboek izle (2006)

/10

Almanya'da yaşamın Yahudiler için kabusa dönüştüğü yıllarda Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, korkunç baskılardan kaçmak için ülkeyi terk etmeye karar verdi. Ne yazık ki Hollanda'ya kaçak olarak bindiği tekne Almanlar tarafından durdurulacak. Teknedeki herkes öldürülse de Rachel şans eseri kaçar. Ülkeyi terk edemeyen Rachel'ın elinde tek bir seçenek kalıyor: direnişe katılmak! Ellis de Vries adıyla direniş gruplarının önemli isimlerinden biri haline gelecek.RoboCop ve Basic Instinct gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Paul Verhoeven, şimdi Dünya'da yaşanan gerçek trajedilerden biriyle karşı karşıya. Savaş II.