/10

Hayalet Hikayeleri izle

Daha önce Lust Stories'de öyküler anlatan dört Hindistanlı kadın, bu filmde bizlere dört farklı korku hikayesi anlatıyor. İlk olarak, felç geçiren yaşlı bir kadının yaşadığı korkunç olaylar başlayan bu öykü kolajını, hamile teyzesi ile zaman geçiren genç bir çocuğun tüyler ürperten yaşantısı, küçük bir kasabayı ziyaret eden adamın yaşadığı ilginç ve korkunç olaylara bulaşması ve son olarak, aslında 20 yıl önce ölmüş bir adamın genç bir gelinle evlenmesi ve ardından yaşanacak olaylar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 394
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

Klienten izle (2022)

/10

Ünlü psikolog Susanne (Signe Egholm Olsen), yeni müvekkilinin (Anton Hjejle) aranan bir seri katil olduğu ortaya çıkınca kendini bir kabusun içinde bulur.