/10

Harry Potter ve Sırlar Odası izle

Gizemli bir varlık, eski bir kehanetden kaynaklanarak, Hogwarts sihir okulunun koridorlarındaki öğrencileri ansızın felç etmeye başladığında bu durum hakkında derin bir araştırma gerçektiriliyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 654
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

  1. megi dedi ki:

    serinin en iyisi sevgilimle beraber izledik çok beğendik

  2. Gizemert dedi ki:

    M U H T E Ş E M M M….

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.