/10

Harry Potter ve Felsefe Taşı izle

Yetim bir çocuk amcası ve halasıyla zorlu bir yaşam sürerken, dünyaya musallat olan korkunç büyülü bir kötülük hakkındaki gerçeği öğrenmek için bir sihirbaz okuluna kaydolur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 777
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

  1. Gizemert dedi ki:

    serinin en ama en sevdiğim bölümü, repliklerini ezbere bildiğim inanılmaz bir film yıllar sonra en değer verdiğim insanla izleyeceğim aklıma gelmezdi en muhteşem anlardan

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Emeklilik Planı izle (2023)

/10

Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?