/10

Happy Old Year izle

Sevgilisinden ayrılan Jean, aradan geçen yılların ardından yaşadığı düzensiz hayatı geri bırakmak istemektedir. Evini daha sade hale getirerek sade bir hayat yaşamayı ister. Bunu için kullanılmayan eski eşyaları çöpe atarak başlaması gerekmektedir. Tam her şeyi çöpe atmışken ani bir fikir değişimi yaşayan Jean, tüm eşyalarını geri alır. Çünkü her birinin özel bir anısı vardır. Jean, geçmişinden kurtulmak istediğini düşünmüştür ancak geçmişini özlemiştir ve bunun farkına vardığında geçmişini geri kazanmak için çabalayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 525
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  Anyone But You izle (2023)

  /10

  Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.