/10

Happy Old Year izle

Sevgilisinden ayrılan Jean, aradan geçen yılların ardından yaşadığı düzensiz hayatı geri bırakmak istemektedir. Evini daha sade hale getirerek sade bir hayat yaşamayı ister. Bunu için kullanılmayan eski eşyaları çöpe atarak başlaması gerekmektedir. Tam her şeyi çöpe atmışken ani bir fikir değişimi yaşayan Jean, tüm eşyalarını geri alır. Çünkü her birinin özel bir anısı vardır. Jean, geçmişinden kurtulmak istediğini düşünmüştür ancak geçmişini özlemiştir ve bunun farkına vardığında geçmişini geri kazanmak için çabalayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 483
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Breach izle (2007)

  /10

  Soğuk Savaş'ın tüm gerilimiyle devam ettiği yıllarda bu gerilimden en çok zarar görenler her iki ülkenin istihbarat teşkilatları oldu. Bu yıllarda sadakati sınanan ajanlardan biri de, yirmi yıldır ülkesinin istihbarat bilgilerini Sovyetler Birliği'ne satan ve sadakatsizliği ortaya çıktığında yakından izlenen Robert Hanssen'di. Genç ajan Eric O'Neill, Hanssen'in gerçek yüzünü keşfetmekle görevlendirilir. Biri genç ve hırslı, diğeri tecrübeli ve kurnaz iki ajan arasında gergin bir ölüm kalım oyunu yaşanacak.Yönetmen koltuğunda Suspect Zero ve Flight Plan gibi filmlerden senarist olarak tanıdığımız Billy Ray de oturuyor. sandalye. bu sefer senaryo yazarlığı olarak. Oscar ödüllü aktör Chris Cooper'a Ryan Phillippe eşlik ediyor.

  Rabbit Proof Fence izle (2002)

  /10

  1930'larda fakir Avustralyalıların çocukları gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Kaçırılan bu masum çocuklar, memleketlerinden uzakta bir köle kampına gönderiliyor ve oradan da varlıklı ailelerin hizmetine satılıyor. Hiç şüphesiz kaderlerine boyun eğmek zorunda olan üç savunmasız çocuk, bu zulme boyun eğmemeye kararlıdır. El ele tutuşan üç küçük kız, beklenmedik bir cesaret göstererek bu izole kamptan kaçmaya çalışacak. Üç kız, tavşanların geçemeyeceği bir çiti takip ederek özgürlüğe giden yolun zorluklarını yaşarlar. Phillip Noyce'un yönettiği bu dokunaklı çalışma, temasını gerçek bir hikayeden alıyor.

  Proof izle (2005)

  /10

  27. yaşına yaklaşan Katarzyna, tüm hayatını babasının yanında ve onun gölgesinde geçirmiştir. Yıllardır babasından ayrı kalan, delilik ile deha arasında gidip gelen genç bir kadının hayatı, uzaktaki kız kardeşi Claire'in gelişiyle değişir. Bir yanda baskıcı tavrıyla baş etmeye çalıştığı ablası, diğer yanda ona her fırsatta ilgi gösteren babasının öğrencisi Hal...