/10

Hangi Kadın izle

50 yaşına gelmiş olan Claire, eşiyle boşanmasının ardından hayatında büyük bir boşluk ve yalnızlık oluşmuştur. Tecrübeli öğretmen Claire, yalnız kalmasından dolayı işine olan ilgiyi de yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştır. Hayatındaki bu yalnızlığı doldurmak için farklı yollara başvuran Claire, kendisine sahte bir Facebook profili kuracaktır. Genç bir kızın resimlerini kullanarak kendisini genç ve güzel bir kız olarak tanıtan Claire, kurgusal bir karakter yaratarak kendisini yavaş yavaş takıntılı hale gelmeye başlamıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,065
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.