/10

Güzel ve Çirkin izle

Yakışıklı ve zengin bir Prens, korkunç bir lanete yakalanmış ve çirkin bir yaratığa dönüşmüştür. Bu yüzden insanlar onu sevmemektedir. Çirkin Prens'de insanlara genellikle kötü ve ön yargılı davranmaktadır. Bu yüzden ufak bir suç yüzünden Belle adındaki genç ve güzel bir kızı tutsak etmiştir. Ancak ikili zamanla tanışmış ve güzel anlaşmaya başlamıştır. Belle ve Prens, aynı şatoda güzel bir hayat sürerken karşılarına çıkan zorlukların üstesinden beraber gelmeye ve Çirkin Prens'in lanetine bir çözüm aramaya başlarlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 671
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Spiderwick Günceleri izle (2008)

/10

Simon, Jared ve Mallory adlı üç kardeş, anneleriyle birlikte döküntü bir eve taşınırlar. Tesadüfen buldukları bir güncenin kapağını açtığında tüm hayatları değişir. Kardeşler, gizemli bir dünyanın girdaplarında kendilerini bulur ve tuhaf yaratıklarla dolu yeni bir dünyaya adım atarlar. Ünlü çocuk fantastik edebiyat serisi olan The Spiderwick Günceleri, maceralarını kitap sayfalarından beyaz perdeye taşıyan örneklerden birine daha sahip oluyor.

Down a Dark Hall izle (2018)

/10

Kit Gordy, sorunlu davranışları olan bir genç kızdır. Bu yüzden özel bir pansiyon olan Blackwood Okulu'na gönderilir. Bu gizemli okul, tuhaf ve excentric müdür Madam Duret tarafından yönetilmektedir. Kit ve sınıf arkadaşları, okulun labirent gibi koridorlarında yol bulmaya çalışarak müdürlerinin özel güçlerini keşfederler ve Blackwood Malikanesi'nin yüzyıllardır sakladığı doğaüstü bir sırrın farkına varırlar.