/10

Greta izle

Tek başına ayakları üzerine durabilen Frances, işinden eve dönerken metroda kayıp bir çanta bulur. Çantanın içerisindeki bilgilerle sahibi Greta'ya ulaşır ve çantayı teslim eder. Frances'e teşekkür etmek isteyen Greta, onu kahve içmeye davet eder ve bu sayede tanışırlar. İkisi de yalnız birer kadındır ve böyle bir arkadaşlık ikisine de iyi gelecektir. Ancak Frances, Greta hakkında zamanla korkunç bilgiler öğrenir. Greta'dan uzaklaşmak ister ancak Greta, Frances'in peşine takılmıştır. En sonunda korkunç olaylar yaşanacaktır ve Frances hayatta kalmak için karışık bir savaş verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,214
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.