/10

Göze Göz izle

Artık yaşlanan ve emekliliğe ayrılmak isteyen eski bir uyuşturucu satıcısı, sakin bir hayat yaşamak istemektedir. Ancak geçmişte çok korkunç şeyler yapmış olan bu adam, bir çok kişinin canını yakmıştır. O insanlardan biriside hemşire olan Mario dur. Mario her gün intikamını almak ve o uyuşturucu patronuna gereken dersi vermeyi hayal etmektedir. O gün geldiğindeyse ikili karşı karşıya gelecektir. Ancak hiçbir şey hayal dünyasındaki kadar kolay olmayacaktır. Bu işle alakası olan herkes, kimsenin can güvenliği olmayan bir yerde büyük bir hesaplaşma ve insanlık savaşının ortasında kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,037
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.