/10

Gölgeler ve Yalanlar izle

Sevdiği kadının hayatını kurtarmak için yaşadığı şehirden çok uzaklara gitmek zorunda kalan William Vincent, aradan geçen uzun yılların ardından tekrardan New York'a dönmüştür. Sürgün gibi bir hayat yaşayan ve çok rezillik çeken William, New York'a döndüğünde ise adeta yıkılacaktır. Sevdiği kadını ve bıraktığı şehri eskisi gibi bulmayan William, dönüşünün ardından ölümle burun buruna gelecek ve bu sefer hayatını kurtarmak için zorlu bir maceraya çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 559
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.