/10

Gökdelen izle

İyi bir asker olan ancak tuzaklı bir bomba yüzünden bir bacağını kaybeden adam, hayatına devam edebilmek için yüksek bir gökdelende güvenlik şefi olarak işe alınır. Bu gökdelende ailesi ile birlikte yaşayan ve güvenlik şefi olarak çalışan adamın rutin bir hayatı vardır. Ancak gökdelene düzenlenen bir kundaklama sonucu büyük bir yangın çıkacaktır ve insanlar mahsur kalacaktır. Ailesini kurtarmak isteyen adam elinden gelen her şeyi yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler

Oyuncular

Toplam İzlenme: 496
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?